JAK SE PODĚLIT O

KORUNU?

Jednorázový příspěvek

Zrovna máte pár korun navíc a nebudou Vám chybět, když je pošlete dál do světa. Věřte, že pomůžou na správném místě.

Pravidelný příspěvek

Přejete si pomáhat každý měsíc. Osud dětí Vám není lhostejný a chcete Vaše korunky posílat dlouhodobě. Za rok to může být docela hezká částka, která je odečitatelná od základu Vašich daní. 

Mám svůj vlastní korunní plán

Výzva je to, co Vás baví a chcete ji mít pod kontrolou. Nebo máte ve věcech rádi pořádek a plány plníte postupně. Tak nebo jinak, udělejte si to podle svého. Dejte nám vědět a napasujeme pomoc dle Vašeho přání.

Příklady výzev: 

A.

Lucka ráda běhá a letos si řekla, že uběhne maraton. Trénink vyžaduje hodně naběhaných kilometrů. Lucka si je všechny počítá a po závodě pošle za každý kilometr jednu korunu. Pokud běhá poctivě, činí to za půl roku něco málo pod 1000 Kč. A hlavně to funguje jako skvělá motivace, když se jí trénovat nechce. Protože ví, že každá koruna za každý kilometr se počítá.  

B.

Restaurace Mňam se rozhodla, že věnuje 10 korun z každé usmažené palačinky v měsíci květnu. 

C.

Tomáš má práci kousek od domova, ale rozhodl se, že upřednostní zdraví před pohodlím a na měsíc vymění auto za svoje nohy. Za každý kilometr, který mu naměří jeho chytré hodinky, pošle jednu korunu.

Peníze rovnoměrně rozdělujeme mezi děti z Brna a okolí, které jsou v aktivní části našeho projektu. Pokud chcete podpořit jeden vybraný příběh, vybírejte zde. Potvrzení o Vašem daru je pro nás samozřejmostí. Děkujeme za projevenou důvěru a za to, že s námi společně učíte Brno pomáhat.

2301765065/2010