Máte rádi výzvy s dobročinným přesahem? Uvažujete, že byste nějakou uspořádali nebo byste se rádi nějaké dobročinné výzvy zúčastnili? Pak jste na správné stránce a budeme moc rádi, když se k nám přidáte. Pomůžeme vám a podpoříme vás. A budete-li chtít, budeme vaší snahu sdílet nejen na této stránce, ale i na našem blogu a také na našich sociálních sítích, protože se snažíme každý dobrý skutek šířit. Výzvy jsou vhodné jak pro firmy, tak jednotlivce.

Budete nejen motivovat sami sebe, ale inspirovat i ostatní.

#dobrovýzvy

Alcool je skvělá vinotéka a hlavně náš nový dobropodnik, který najdete na adrese Blatouchová 997/5c v Černovicích.

Prodávají nejen skvělá vína, ale i whisky, kvalitní řemeslná piva, cidery a jiné delikatesy.

Její příjemní majitelé – Filip a Alenka se rozhodli, že letošní svařáček okoření i dobrým skutkem, protože z každého teplého nápoje, který si u nich zákazníci na černovických trzích zakoupí, poputuje 5 kč na naše děti.

A aby toho nebylo málo, také nám přispějí jedním procentem z každé realizované objednávky na Woltu.

Letos je k nám Ježíšek opět štědrý a my tímto MOC děkujeme.

Minulé výzvy

Michal Kamermeir známý jako Majk na cestách se letos stal našim ambasadorem. S naší dobročinnou organizací Dnes pomáhám spolupracuje už několik let a jsme moc rádi, že se naše malá skupinka nadšenců rozrostla o tohoto skvělého člena týmu. Majk svou roli bere zodpovědně a hned na úvod se rozhodl, že pojede na kole z Brna až do Singapuru a podpoří tím naše děti z Jedna se počítá – Adámka, Vanesku, Zuzku, Jasmínku a Míšu.

Za každý ujetý kilometr pošle jednu korunku na naše děti. Cesta bude trvat přibližně půl roku a Majkovi se tak snad konečně podaři dostat na jeho vysněnou váhu.

Vybrané protředky poputují mezi všechny děti rovným dílem.

Danča z DS_Bake with love pro naše děti vytvořila už nejednu sladkou výzvu. Dlouhodobě naše děti podporuje a my jsme jí za to moc vděčni. ❤️

Nyní se rozhodla našim dětem věnovat dvacetikorunu z každé prodané valentýnské krabičky, kterou můžete vidět níže.🧁

Mockrát děkujeme za další krásnou výzvu a pokud byste o takovou krabičku měli zájem i vy, objednávat je můžete do 10. února přímo na instagramovém profilu:

DS_bake with love

Peníze poputují mezi všechny děti rovným dílem v aktivní části našeho projektu. ❤️ Moc děkujeme za podporu!

Číslo účtu: 2301765065/2010

Naším novým dobropodnikem se stává restaurace @moonbrno, která v měsících listopad a prosinec posílá koruny z každé své objednávky na Jedna se počítá. Každou návštěvou restaurace tak podpoříte naše děti.

Co vše skvělého si v jejich krásném novém podniku můžete dát?

Restaurace se specializuje na asijské speciality a sushi 🍣, nicméně si pochutnáte také na skvělých koktejlech nebo bublinkách. 🍹

Navíc, v restauraci bude umístěna naše sbírková pokladnička.

Peníze poputují mezi všechny děti rovným dílem v aktivní části našeho projektu. ❤️ Moc děkujeme za podporu!

Květinářství De Fleurs nás v minulosti podpořilo Valentýnskou dobrovýzvou – z každé prodané kytice na den Sv. Valentýna zaslali 10 Kč pro děti z projektu Jedna se počítá.

Připravili teď ve spolupráci s námi krásnou adventní výzvu. Majitel @michalhrusecky z květinového království De Fleurs věnuje 25 korun za každý svícen, věnec (adventní nebo na dveře), vánoční tvořené dekorace, a to až do 24.12.2022.

Myslíme, že tohle zaslouží poklonu- za štědré korunky pro naše děti i za jeho krásnou práci, kterou si můžete prohlédnout zde.

Děkujeme moc!

Peníze poputují mezi všechny děti rovným dílem v aktivní části našeho projektu. ❤️ Moc děkujeme za podporu!

Vánoce ťukají na dveře a k nim neodmyslitelně patří i pečení tradičního (i netradičního) vánočního cukroví. Připravili jsme proto pro Vás pečící výzvu, jejíž iniciátorkou je úžasná  @daniela_schmidtova & @ds_bakewithlove.

Dáša nám věnuje 50 Kč za každé kilo cukroví, které napeče. Přidejte se také k této krásné výzvě. Věnujte i vy libovolnou částku za každý druh nebo kilo napečeného cukroví.

Uděláte nejen dobrý skutek, ale podpoříte i naše děti, které budou mít díky vám bohatšího Ježíška :). Jménem rodin i dětí Dáši moc děkujeme.

Číslo účtu: 2301765065/2010

Běháte, plavete, jezdíte na kole, na koni nebo prostě máte rádi procházky? Namotivujte se společně s námi. Stačí od 4. listopadu do 4. prosince 2022 počítat každý nasportovaný metr nebo kilometr a ten pak proměnit v korunky pro handicapované nebo vážně nemocné děti. Výše příspěvku je na Vás.

Číslo účtu: 2301765065/2010
Své výkony nám foťte a označujte ve stories @jednasepocita. Každý, kdo pošle na podporu našich dětí nějakou částku za každý absolvovaný metr nebo kilometr, bude automaticky zařazen do slosování a může vyhrát tyto ceny:

  • Vstup do Infinit Maximus Brno pro dvě osoby – vyhlášeny wellness nejen na jižní Moravě.
  • Kultura pod hvězdami má pro vás připraveny vstupenky na dvě krásná představení, pro dvě osoby.

Společně s Pavlem z @kamvbrne jsme se rozhodli opět podpořit naše děti a zároveň brněnské podniky a máme pro vás novou a jedinečnou výzvu. V termínu od 26.9. do 26.10.22 Spočítejte všechny jídla objednaná v restauracích ( počítají se i dovážky) a za každé jídlo si odložte 10 korun.

Na konci období odešlete celou částku na účet našich dětí. Můžete si vybrat jeden konkrétní příběh dítěte nebo podpořit všechny aktivní příběhy stejnou mírou.

Číslo účtu: 2301765065/2010
No a to důležité, svá jídla nám foťte a označujte ve stories @jednasepocita a @kamvbrne , protože 26.10.22 vybereme 3 z vás, kteří získají krásnou výhru. Více informací najdete přímo v našem IG příspěvku.

Za každou prodanou kytici od 11. do 14.2.2022, věnovala firma De Fleurs 10 Kč pro děti z Jedna se počítá, děkujeme.

Majk zdolal jeden z himalajáských vrcholků a inspiroval i ostatní, ať za každý vlastní nastoupaný metr přispějí JSP.

Tipy na výzvy

Zúčastněte se nebo uspořádejte třeba týdenní, měsíční nebo čtvrtlení výzvu a přispějte na naše děti.

Uspořádejte se studenty společnou výzvu během semestru a přispějte na dobrou věc.

S novým rokem přichází i mnoho nových předsevzetí a díky výzvě se můžete motivovat i k lepším výkonům.

Vánoce jsou nejen svátku klidu a míru, ale i dobou, kdy plníme přání a přivýnášíme radost.

Slavíte jubileum svatby, narozeniny nebo jiné důležité výročí? Slavnostní příležitost můžete spojit s dobročinnou aktivitou.

Napadla Vás vlastní výzva, která nespadá pod žádnou z předchozích kategorií? Nevadí, napište nám.