Dobročinné adventní focení pro rodiny, páry i domácí mazlíčky

Stačí přispět alespoň 400 Kč a náš skvělý kolega a profesionální fotograf David pro Vás udělá pět krásných profi fotek za odměnu. Stačí dorazit 29.11.22 mezi 14:00 a 19:00 na toto místo na Špilberku, kde budete moci zachytit společné okamžiky v prostorách krásného parku. Děti i domácí mazlíčci jsou vítáni.

Děti navíc rostou jako z vody a než se nadějete budou velké – zvěčníte si tak tyto prchavé okamžiky pomocí profesionálních snímků, které nahradí stovky fotek ve vašem telefonu, k nimž už se patrně nikdy nevrátíte. Uchováte si nejen krásné fotografie, ale i vzpomínky na zážitek jako takový. Pokud máte domácího mazlíčka – vezměte ho sebou ať zůstane navždy jako součást rodiny nejen ve vašich srdcích.

Výtěžek z focení půjde na pořízení asistenčního pejska pro malou Míšu. Akce se koná pod záštitou Giving Tuesday (mezinárodní den štědrosti).

Pokud se Vám fotografie líbí, sdílejte je na sociálních sítích s hashtagem #GivingTuesdayCZ a označte @GivingTuesdayCZ a @jednasepocita a pomozte nám tak šířit poselství tohoto mezinarodního dne.

Místo na mapě:

Souřadnice: 49°11’41.0″N 16°36’03.8″E

Kdo je Míša?

Míša je 4letá holčička, která trpí hypotonií svalů a opožděným psychomotorickým vývojem. To jí nicméně nebrání v úsměvu a v aktivním a radostném životě. Hraje na piano, ráda zpívá a velmi pilně cvičí, rehabilituje a dochází na logopedii. Nejvíce jí pomáhají neurorehabilitace, které ovšem nehradí zdravotní pojišťovna.

Kam poslat korunky?

Pokud se chcete zapojit z pohodlí domova, stačí poslat libovolnou částku, a to nejen během tohoto mezinárodního dne, ale kdykoliv, protože i Jedna se počítá.

Bankovní spojení: 2301765065/2010

Variabilní symbol:2019

Co je to Giving Tuesday?

Giving Tuesday je světový den štědrosti a dobrých skutků. Slaví se od roku 2012 vždy první úterý po Dni díkuvzdání a jako protipól nákupnímu šílenství Black Friday. V tento den se stovky milionů lidí napříč všemi kontinenty spojí, aby inspirovaly ke štědrosti a konaly dobro. Udělejte společně s námi nejen na Giving Tuesday něco dobrého. Každý dobrý skutek a projev štědrosti se počítá.