Večer dobropodniků 2022

V pátek se uskutečnilo v Šolc design cafe & showroom setkání brněnských dobropodniků a VIP dárců, které pomáhají naší organizaci a našim dětem. Přáli jsme si ocenit ty, kterým osud našich dětí není lhostejný. S hosty jsme v rámci přípravené prezentace od našeho týmu nasdíleli, co vše se díky spolupracím podařilo, jaké jsou potřeby a cíle našeho projektu a vize pro rok 2023.

Za dobu existence projektu Jedna se počítá se podařilo vybrat přes 3,5 mil. Korun a pomoci těm, ke kterým osud nebyl příznivý. K vybrané částce přispělo kromě 22 brněnských dobropodniků i několik set jednotlivců. Jedna se počítá aktuálně pomáhá šesti dětem, s jejichž rodinami je organizace v neustálém a velice úzkém kontaktu. Podařilo se zaplatit účelné dary jako je schodišťová plošina, nový vozík, zdravotní pomůcky, neurorehabilitace i ozdravné pobyty.

Hosty jsme potěšili degustací bublinek od @svetbublin , rautem od @suzies_pizzerie_restaurant a karikaturou od pana Lubomíra Vaňka. Proběhl i přirozený networking mezi jednotlivými podniky, upevnění našich vztahů a plánů a nechyběla ani dobročinná tombola. Atmosféru celého večera můžete „nasát“ díky našemu videu:

Děkujeme našemu generálnímu partnerovi @solcdesign za skvělé zázemí a všem podnikům, které jsou naší součástí. Těšíme se na další spolupráci s Vámi.