Přidejte se k výzvě běžeckého týmu Mizuno a získejte odměny

Sportovní značka Mizuno má skvělý běžecký tým jehož součástí je Monika Jurdová, která nás v minulosti svými aktivitami už několikrát podpořila. O to víc nás potěšilo, že si na nás vzpomněla, když se stala součástí běžeckého týmu tolik oblíbené značky a přišla s výzvou, ve které tým natrénované běžecké kilometry převede na korunky, které poputují na pomoc Klárce.

Fotografie převzata z Mizuno Road & Trail Running (@mizuno_czsk)

Další členové týmu Mizuno:

Tímto moc děkujeme jménem Klárky a její rodiny všem, kdo se do výzvy zapojili a chystají zapojit.

Pro koho sportujete?

Klárka je mladá slečna žijící v Brně se svou rodinou. Od okamžiku svého narození se musela potýkat s mnoha výzvami. Narodila se předčasně a s váhou pouhého kilogramu. I přes těžký začátek a krvácení do mozku, které způsobilo dětskou mozkovou obrnu, se rozhodla bojovat.

Každý den se Klárka snaží cvičit, i když má problémy se zlobivými nožičkami a pravou rukou. I přesto neztrácí naději a pokračuje ve svém úsilí. Navzdory svým obtížím chodí do běžné školy, je totiž neskutečně bystrá a má zájem o různé aktivity, které by jí pomohly rozvíjet se a zapojit se do běžného života.

Klárka a její rodina se aktivně účastní rehabilitací a léčby, která je však finančně náročná. Potřebuje také speciální ortézy a vybavení, které jsou vyráběny v zahraničí a jejich cena je vysoká. Proto jsme se ji rozhodli pomoci, aby mohla pokračovat v rehabilitaci a zlepšit svou kvalitu života.

Pokud se do výzvy zapojíte taky, budete moci získat u Mizuno zajímavé slevy nebo vyhrát vstup na některý z jejich běžeckých závodů. Sledujte nás na Instagramu nebo Facebooku, ať nezmeškáte příležitost: