Běžím se srdcem Majálesu pro Klárku

Máme pro vás skvělou zprávu! I letos všechny srdečně zveme na sportovní akci Běžím se srdcem, která se uskuteční v sobotu 13. dubna 2024 v nádherném prostředí Lužánek. Když jsme běželi loni pro malou Zuzanku, užili jsme si společně skvělou atmosféru. Zuzance se z prostředků podařilo např. uhradit nákladné rehabilitace v Cortex Neuro centre.

Pro koho běžíme tentokrát?

Devítiletá bojovnice Klárka, která prodělala dětskou mozkovou obrnu, nás v Dnes pomáhám neuvěřitelně inspiruje svou nezlomnou vůlí a bystrostí.

Snaží se s pomocí rodičů i sestřičky co nejvíce zapojit do běžného života. Chceme rodině touto cestou pomoci. Letošním během budeme vybírat prostředky na nové speciální ortézky, které jí usnadní každodenní život.

Běžet pro Klárku bude stejně jako loňský rok nejenom skvělým sportovním zážitkem, ale také gestem solidarity a podpory pro celou její rodinu.

A nezapomeňte, děti i vaši chlupatí čtyřnozí přátelé jsou na této akci vítáni! Také nás těší, že letos budeme mít k dispozici lepší zázemí a úschovnu. Detailní informace zašleme všem registrovaným před akcí emailem. Partnerem letošního běhu bude skvělá sportovní značka Mizuno. Běžecký tým ambasadorů Klárku navíc podporuje probíhající výzvou.

Prvních 50 účastníků, kteří se na běh zaregistrují, se mohou těšit na skvělé kšiltovky Mizuno jako dárek. Tak co, připojíte se k nám? Běžme společně pro Klárku!

Vstupenky:

  • Základní vstupenka do 3. dubna: 157 Kč
  • Základní vstupenka od 4. dubna: 209 Kč
  • Vstupenka s tričkem MJLS: v předprodeji za 580 Kč pouze do 3. dubna 2024
  • VIP vstupenka – chci podpořit Klárku – jedná se o vstupenku pro ty, co chtějí rodinu Klárky ještě více podpořit.

Zakoupením vstupenky se jako závodník zavazujete k následujícímu:

  • Závodníci se musí řídit a respektovat pravidla závodu a pokyny organizátorů.
  • Závodníci se zúčastňují závodu na vlastní nebezpečí a na vlastní odpovědnost.
  • Pořadatel není odpovědný za jakoukoli škodu na majetku nebo jinou úhonu vzniklou účastí v závodě nebo jeho sledováním.

Účastí souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle GDPR a pořizování fotografií po dobu akce. 

Každý běžec by si měl koupit jednu vlastní vstupenku. Pokud zakoupíte více vstupenek i pro své blízké, budeme vás kontaktovat s prosbou o poskytnutí údajů o ostatních, a to obratem. V případě neposkytnutí těchto údajů nebudeme schopni identifikovat další účastníky při registraci na místě. Minulý rok nám to způsobilo šílené zdržení. Děkujeme tímto předem za spolupráci, abychom to letos všechno zvládli na čas 🙂 

Hlavním partnerem akce je Majáles. Děkujeme také sportovní značce Mizuno za podporu a TIC za mediální podporu. Tuto akci pořádá ve spolupráci s týmem Majálesu dobročinná organizace Dnes pomáhám z.s. Akce se koná pod záštitou primátorky města Brna.