Shooters Beta Easter Tournament 2023

Třetí ročník Velikonočního turnaje srdcařů z Shooters Beta, který se konal 8.dubna, byl opět dobročinný a ještě úspěšnější než uplynulé ročníky! Turnaj probíhal celou sobotu, zapojilo se do něj 12 týmů a vybralo se neskutečných 48 772 korun!

„Podle prvních ohlasů se akce účastníkům líbila a my bychom jim chtěli poděkovat za přízeň a za to, že mají chuť si o Velikonocích zahrát florbal a udělat obrovský dobrý skutek. Za organizační tým bych chtěl neskutečně poděkovat všem, kteří se na turnaji podíleli. Bez vás by žádný turnaj nebyl. Děkujeme.” to jsou slova Ondry Porwisze, manažera pořádajícího Shooters Beta Easter Tournament.

Všechny korunky putují pro naši čtyřletou Míšu ze sbírky Jedna se počítá , která trpí vzácným Wiackerovým syndromem. Nemoc postihuje pohybový aparát a projevuje se deformací kloubů, atrofií svalů a dalšími komplikacemi. Se syndromem jsou spojeny i oční vady. Rodina přes nepříznivou diagnózu věří, že by mohla Míša chodit. Pár krůčků s pomocí ortézek a chodítka se jí už podařilo. Vybrané peníze tedy použijeme na intenzivní neurorehabilitace, které holčička velmi potřebuje.

Sport a pomoc je prostě dokonalá kombinace a my jsme neskutečně vděční, že jsme opět mohli být součástí tohoto florbalového turnaje a že korunky přispějí na Míšiny rehabilitace. Děkujeme a gratulujeme výhercům i zúčastněným!