Přidejte se, podpořte děti a vyhrajte

#kazdymetrsepocita

Běháte, plavete, jezdíte na kole, na koni nebo prostě máte rádi procházky? Namotivujte se společně s námi. Stačí od 4. listopadu do 4. prosince 2022 počítat každý nasportovaný metr nebo kilometr a ten pak proměnit v korunky pro handicapované nebo vážně nemocné děti – číslo transparentního účtu je 2301765065/2010. Do poznámky prosím uveďte kazdymetrsepocita. Výše příspěvku je na Vás.

Každý, kdo pošle na podporu našich dětí nějakou částku za každý absolvovaný metr nebo kilometr, bude automaticky zařazen do slosování a může vyhrát tyto ceny:

Ikonou této výzvy bude Vladimír Hrabec, jemuž vrchlolí příprava na jeden z nejextrémnějších triatlonů – PATAGONMANA a vy tak můžete společně s ním absolvovat závěrečnou cestu, která vyvrcholí dnem závodu, což je 4. prosince. Více se o Zorrovi dozvíte v našem rozhovoru.

Kdy bude výzva probíhat?

Výzva bude probíhat od 4. listopadu do 4. prosince 2022 do půlnoci

Kam a kdy poslat korunky?

Korunky prosím zasílejte nejpozději do 5. prosince 2022. Do poznámky prosím uveďte kazdymetrsepocita. Peníze můžete poslat buď jako jednorázovou částku na konci výzvy nebo každý týden vybranou částku za nasportované kilometry atp. Je to na Vás.

Bankovní spojení: 2301765065/2010

Slosování proběhne v týdnu od 9. prosince 22. Výherce slosování bude zveřejněn na Instagramu. Výherce budeme kontaktovat prostřednitvím IG.