Přidejte se k Majkovi a užijte si radost z pohybu

#protyconemuzou

Majk na cestách je naším ambasadorem pro rok 2023 a vyráží na kole na půlroční cestu do Singapuru, aby podpořil projekt Jedna se počítá, který pomáhá vážně nemocným a hendikepovaným dětem a jejich rodinám. Za každý ujetý kilometr věnuje projektu jednu korunu. Peníze poputují především na rehabilitace, které dětem nehradí zdravotní pojišťovna.

Přidej se k Majkovi, sportuj a pomáhej pohybem těm, kteří radost z pohybu zažít nemohou. Jako bonus bude Majk bude postupně vyhlašovat 3 výzvy na svém IG profilu, ve kterém soutěžíte o:

  • Poukázku na nákup od Notino 
  • Dárek od Škoda We love Cycling
  • Vínko od Vinařství Michna
  • Poukázku na namíchání vlastního parfému od pana Alchymisty
  • Tričko Neuvěřitelného Majka

Když se k Majkovi připojíte, uděláte něco nejen pro sebe, ale také pro ty, kteří nikdy nemůžou vyrazit na kolo, jít si zaběhat nebo s partou kamarádů a kamarádek vyrazit ven. A když řekněte o výzvě i svým kamarádům, rodinám, kolegům, ve více lidech se to vždycky lépe táhne.

Majk projede celkem šestnáct zemí, mezi kterými bude například Turecko, Omán, Irán, Gruzie, Laos nebo Vietnam. Zdolá přibližně třináct tisíc kilometrů a jeho cesta zabere zhruba půl roku. Částka, kterou Majk na pomoc dětem věnuje bude krásná. Pokud se k jeho výzvě přidáte taky, tak bude ještě hezčí.

Nechcete se k Majkovi přidat, ale chcete si zasoutěžit? Pak máme pro vás připravený vědomostní cyklo-moto kvíz, který vám nejen pomůže zjistit, co všechno už víte nebo naopak nevíte kolem cyklistů i motoristů, ale můžete navíc i vyhrát krásné ceny.

Pro koho sportujete?

Koruna za každý metr nebo kilometr nebolí nikoho, ale v součtu to udělá krásnou částku, která může výrazně pomoci. Stačí tedy počítat třeba měsíční vzdálenost a tu pak proměnit v částku, díky které bude moci Jasmínka, Vaneska, Zuzanka, Míša nebo Adámek absolvovat další rehabilitace. Výše příspěvku je na Vás. Pokud nám navíc pošlete více jak 2000 Kč, můžete získat i slevu na dani. Potvrzení rádi vystavíme.

Pro Zuzanku se SMA, na rehabilitaci v Plzni u Hájku, jež není proplácena zdravotní pojišťovnou
Pro Jasmínku s atypickou formou autismu na 24 lekcí rehabilitačního cvičení.
Pro Míšu s hypotonií svalů a opožděným psychomotorickým vývojem na neurorehabilitace-
Pro Míšu s hypotonií svalů a opožděným psychomotorickým vývojem na neurorehabilitace-
Pro Vanesku na motomed, doplňuje fyzio/ergoterapeutická, a sportovní terapeutická opatření.
Pro Míšu s hypotonií svalů a opožděným psychomotorickým vývojem na neurorehabilitace-
Pro Adámka se zánětlivým onemocněním míchy na intenzivní neurorehabilitace.
číslo účtu 2301765065/2010, VS: 3110

Kdy a jak bude výzva probíhat?

Výzva bude probíhat po dobu, co bude Majk na cestě do Singapuru. Oficiální datum startu je 12.3 ve 12 hodin. Majkův návrat očekáváme v září. Do výzvy se však můžete zapojit kdykoliv a po jakoukoliv dobu.

Peníze můžete například poslat jako jednorázovou částku na konci výzvy nebo každý týden vybranou částku za nasportované kilometry atp. Podpořit nás samozřejmě můžete i jen tak, jsme vděční za každou pomoc.

  • Bankovní spojení: 2301765065/2010
  • Variabilní symbol: 3110

Majk v médiích

Mediálním partnerem projektu je Rádio Krokodýl.