Majáles běh 2023 pro Zuzanku

Dne 2. dubna proběhla sportovní akce Běh se srdcem. Akce proběhla v rámci měsíce oslav bujarého studentského života. Letošní účast na akci byla rekordní. Na podporu Zuzanky se přišlo proběhnout přes 240 lidí, z nichž velkou část tvořili studenti vysokých a středních škol a další část také širší veřejnost.

Nečekaně vysoká účast nás všechny zaskočila tak, že jsme nestíhali odbavovat. Tímto se ještě jednou všem účastníkům omlouváme za komplikace a slibujeme, že příští rok budeme lépe připraveni. Pro účastníky dalšího závodu už budeme mít k dispozici časomíru a přímo na místě lépe pokryjeme registraci. Přece jen všechny tyto aktivity zajišťujeme ve svém volném čase, a proto máme velmi omezené kapacity. Neustále se však učíme a zlepšujeme. Baví nás to, baví nás pomáhat a jsme moc rádi za to, když jste u toho s námi.

I přes trochu pozdější start v Lužánkách panovala úžasná atmosféra, to odpoledne jsme si opravdu sportovně i přátelsky užili, a to vše pro dobrou věc. Klobouk dolů všem studentům a všem ostatním zapojeným v této boží akci, děkujeme a gratulujeme vítězům i zúčastněným! Díky vašemu nebývalému zájmu se podařilo pro Zuzanku vybrat úžasných 40 888 Kč. Máme neskutečnou radost jak z výtěžku, tak z té pozitivní energie, která celý běh provázela. Díky výtěžku bude mít Zuzanka prostředky na další neurorehabilitaci.

Potřebné neurorehabilitace jsou finančně značně nákladné, ročně vychází přibližně na 600 000 Kč. Konkrétní výtěžek z této akci například z části pokryje Ambulantní neurorehabilitace v Cortex Neuro Centru v Praze. O tom, jaké Zuzanka už začíná dělat díky této rehabilitaci pokroky se dočtete například v tomto článku.

Budeme se těšit, že se společně uvidíme na další akci.

PS: Pokud jsi běžel závod, ale nevyhrál jsi a přitom by sis rád zasoutěžil, máme tu připravený vědomostní soutěžní kvíz o skvělé ceny. Vyplněním jsi automaticky zařazen do slosování o krásné ceny.