Majáles běh 2024 pro Klárku

Ve spolupráci s Majáles letos proběhl druhý ročník „běžím se srdcem Majálesu“, tentokrát na podporu malé Klárky, která prodělala dětskou obrnu. Je to však velmi bystrá holčička, její rodina se jí věnuje na maximum, a tak je velká šance, že by Klárka mohla zdárně zvládnout plavbu zvanou život. Počasí letos vyšlo opravdu famózní, byl doslova letní den. Pravda, na běhání bylo možná ten den až moc horko.. Ale! Nezalekli jste se toho, a to je hlavní. Navíc, letos jste si mohli užít další vychytávky, které loni na prvním ročníku ještě nebyly:

Časomíra

Letos jsme pro vás ve spolupráci s Championchip připravili časomíru na všechny tři okruhy.

Děkujeme všem, že jste tak krásně a poctivě na konci běhu vraceli čipy zpět.

Výsledky jednotlivých okruhů si můžete zobrazit přímo na této stránce. Časomíra je popravdě nákladná záležitost, takže moc děkujeme týmu Majálesu, že to finančně zaštítili.

  1. Výsledková listina – 1 okruh
  2. Výsledková listina – 2 okruhy
  3. Výsledková listina – 3 okruhy

Rychlejší registrace a úschovna

Loňský nečekaný nápor registrací na místě jsme si vzali k srdci a letos jsme se snažili více podpořit, aby si účastníci zakoupili běh dopředu, což se podařilo. Start první vlny vyšel na minutu přesně. Příští rok se můžete těšit na ještě větší vychytávky – budete moci zakoupit rovnou vstupenku podle délky trati a také vyplnit, zda běžíte za nějakou školu nebo jako veřejnost. Budete se tak moci zaregistrovat i na různé vzdálenosti a dát si více závodů.

Jelikož jsme měli tentokrát hned tři stany, dalo nám to prostor k tomu, abychom pro Vás připravili ještě lepší zázemí, k tomu patřila i úschovna. Mohli jste si tak u nás v klidu nechat věci. Také bylo k dispozici i další občerstvení, ale protože spousta z vás si donesla věci na veřejný gril, který byl pro tuto akci rezervovaný, naznali jsme, že to příště nebude třeba.

Tak zase příští rok?

Ti, kdo nás sledují na Instagramu nebo Facebooku už ví, že se nám letos podařilo vybrat krásných 45 000 Kč. Tímto moc děkujeme všem, kteří si letos přišli užít fajn odpoledne do parku a podpořit malou Klárku. Zvláštní poděkování pak věnujeme i týmu Mizuno, který pro Klárku naběhal další extra kilometry a také díky jejich podpoře jsme mohli letos překonat loňský výtěžek. Věřím, že jste si to také letos skvěle užili.

A ještě dodatek – ač brněnský central park aka Lužánky milujeme, zvažujeme přesun na nové místo, a to patrně okolo parku Anthropos. Je to tam opravdu krásné a dostupnost z centra je také v pohodě (k Anthroposu od Lužánek jede rovnou trolejbus asi 13 minut).  Tak se necháme překvapit, jak to příští rok dopadne a budeme se na vás i na vaše chlupaté miláčky opět těšit!

Za krásný a komplexní fotoreport děkujeme Ondřejovi Lokosovi a VIFOTIME production. Přístup ke kompletní fotogalerii jsme poslali účastníkům emailem. Zde je malá ochutnávka: